Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Jedna roleta - dwa zastosowania
28.01.2020

Jedna roleta - dwa zastosowania

Nowoczesne wnętrza łączy w sobie dwa podstawowe elementy: maksymalny komfort użytkowania i piękny wygląd. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak rolety, możemy osiągnąć niespotykany efekt wizualny, który stanowi dopełnienie każdej aranżacji. 

Rolety - doskonałe rozwiązanie

W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, skorzystaj z szerokiej gamy naszych produktów. Proponujemy przede wszystkim stosowane od lat rolety tekstylne, które stanowią doskonałą osłonę, chroniącą nas przed niechanymi promieniami słonecznymi i spojrzeniami z zewnątrz. Rolety te są także bardzo efektowne, a dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów stanowią produkt o wysokiej jakości. Inna kategoria naszych propozycji to cenione rolety rzymskie, które świetnie sprawdzą się zarówno w eleganckich wnętrzach, jak i w pełnych światła nowoczesnych aranżacjach. Dzięki swojej konstrukcji po podniesieniu tworzą dekoracyjny lambrekin, który nie wpływa jednak negatywnie na fakturę materiału. Nasza trzecia propozycja to rolety dzień i noc, które są szczególnie polecane dla użytkowników ceniących komfort. 

Rolety dzień i noc - dwa zastosowania

Rolety dzień i noc to propozycje, które spełniają dwie bardzo ważne funkcje. Dzięki swojej konstrukcji posiadają wszystkie główne zalety rolet tekstylnych oraz funkcjonalności żaluzji poziomych. Jaka jest zasada ich działania? Dzięki wykorzystaniu dwóch warstw materiału - jednej transparentnej, a drugiej zaciemniającej - możliwa jest swobodna regulacja ilości wpadających do pomieszczenia promieni słonecznych. Dzięki wyjątkowemu ustawieniu możemy też obserwować to, co dzieje się za naszym oknem, jednocześnie zachowując pełną prywatność. Szeroki wybór rolet sprawia także, że możemy dopasować je do stylu, w jakim chcemy urządzić dane pomieszczenie. Ze względu na szczegółową budowę wyróżniamy rolety dzień i noc klasyczna, czyli inaczej wolno wiszące, mini rolety oraz rolety dzień i noc w tzw. kasecie. Ich funkcjonalność sprawia, że mogą być montowane w każdym pomieszczeniu, nawet jeśli w grę wchodzi duże przeszklenie.