Blog

2022-10-24
Zdaje się, że rolety zewnętrze są obecnie traktowane jako standard w wyposażeniu większości nieruchomości. Zobacz, jakie są ich właściwości, o których często się zapomina, a są niesamowicie ważne.
2022-08-30
Markizy to jeden z najchętniej wybieranych elementów wyposażenia tarasów. Co ciekawe, coraz częściej osłaniają one także balkony w blokach mieszkalnych. Nic dziwnego, bowiem to banalnie prosty i atrakcyjny cenowo sposób na ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Zanim jednak dokonasz zakupu, dowiedz się, co musisz wziąć pod uwagę, aby być w pełni zadowolonym z podjętej inwestycji.
2022-06-20
Coraz więcej właścicieli mieszkań decyduje się na montaż markiz balkonowych. Ten niepozorny element cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoją szczególną funkcjonalność.
2022-04-20
Nadeszła wiosna, a więc czas zabrać się za różnego rodzaju prace ogrodowe. Po dokonaniu porządków warto przemyśleć tegoroczną aranżację przydomowej roślinności. Nie ulega wątpliwości, że obecnie ogromną popularnością cieszą się wszelkie pergole. Tworzą one bajkowy klimat i znacząco poprawiają walory estetyczne ogrodu.
2022-04-13
Osłona okienna to nieodłączny element wystroju wnętrza. Nie ulega wątpliwości, że tworzy ona wrażenie przytulności, a jednocześnie świetnie uzupełnia całą aranżację. Kluczem do sukcesu okaże się jednak jej odpowiednie dopasowanie. Czy wiesz, jaki rozmiar rolet lub żaluzji powinieneś wybrać?
2022-02-22
Pergola jest bardzo lubianym rodzajem zadaszenia. Wynika to z faktu, że może przybierać ona najróżniejsze formy, dzięki czemu idealnie spełnia oczekiwania inwestorów. Jeżeli planujesz wykonanie pergoli w swoim ogrodzie, zapoznaj się z...
2022-02-14
Markizy od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego! Ten niepozorny rodzaj zadaszenia to nie tylko funkcjonalny gadżet. Okazuje się, że coraz więcej osób wykorzystuje go także w celach dekoracyjnych.
2021-07-19
Okna dobrze jest zasłaniać. Wie o tym nie tylko każdy, kto mieszka w bliskim sąsiedztwie innych osób i musi dbać o swoją prywatność. Jest to również oczywiste dla każdego, kto wie, czym są uciążliwe warunki pogodowe. Ostre słońce czy zacinający deszcz potrafi być równie uciążliwy jak wścibskie spojrzenia. Zarówno przed jedną, jak i przed drugą niedogodnością uchronią nas zaś rolety zewnętrzne.
2021-01-12
Choć firanki i zasłony wciąż cieszą się całkiem sporym zainteresowaniem, to na rynku znaleźć można bardziej praktyczne i funkcjonalne produkty tego typu. Nowoczesna aranżacja okna może łączyć ze sobą estetykę oraz efektywność – odpowiednie połączenie jest w stanie nadać wnętrzom świeżości i wyjątkowego klimatu. Czym możemy zastąpić firanki i zasłony w sypialni?
2020-07-30
Rolety są niezastąpioną osłonną okienną w wielu domach. Już wiele lat temu zastąpiły klasyczne zasłony, ponieważ są bardziej praktyczne i nie zbierają tak dużo kurzu, jak zasłony. Na rynku możemy znaleźć różne typy osłon okiennych, których parametry dostosujemy do indywidualnych potrzeb.